Pozn.: Relikvie sa majú dostať do každého farského kostola. Je potom na jednotlivých farároch, či vezmú relikvie aj do všetkých filiálnych kostolov, čo by bola chvályhodná iniciatíva, pretože odpustky možno za obvyklých podmienok (sv. prijímanie, modlitba Verím v Boha a modlitba na úmysel Sv. Otca) získať pri návšteve relikvií aj tam. Každý farár má v predstihu začať modlitbu deviatnika, aby sa tak pri návšteve relikvií vo farnosti veriaci spolu s kňazom pomodlili ôsmy, resp. deviaty deň deviatnika, a tak deviatnik ukončili v prítomnosti relikvií. V menších farnostiach sa relikvie zdržia iba jeden deň. V rozľahlých farnostiach a vo väčších mestách sa relikvie zdržia viac ako dva dni. V Gaboltove, Obišovciach a vo farnostiach dekanátu Košice – stred sa modlí celý deviatnik s relikviami počas deviatich dní.

 

RELIKVIÁR  Č. 1:

Dekanát Moldava nad Bodvou (2.12. – 18.12.2018) – relikviár č. 1

  1. Buzica – (2.12. – 3.12. 2018) do večernej omše, ráno 4.12. prevoz do ďalšej farnosti
  2. Janík – (4.12. – 5.12.2018)
  3. Drienovec – (6.12. – 7.12.2018)
  4. Čečejovce – (8.12. – 9.12.2018)
  5. Paňovce – (10.12.2018)
  6. Veľká Ida – (11.12. – 12.12.2018)
  7. Perín – (13.12. – 14.12.2018)
  8. Nižný Medzev – (15.12. – 16.12.2018)
  9. Moldava n/B – (17.12. – 18.12.2018), ráno 19.12.2018 presun do KE – Šaca.

Dekanát Košice – západ (19.12.2018 – 8.1.2019) – relikviár č. 1

  1. KE – Šaca – (19.12. – 20.12.2018)
  2. Nováčany – (21.12.2018)
  3. Zlatá Idka – (22.12.2018), ráno 23.12. presun do Hýľova
  4. Hýľov – (23.12.2018), V Hýľove zostáva relikviár cez vianočné sviatky. Ráno 28.12. presun do Vyšného Klátova.
  5. Vyšný Klátov – (28.12. – 29.12.2018)
  6. KE – Myslava – (30.12. – 31.12.2018)
  7. KE – Poľov – (1.1. – 2.1.2019)
  8. KE – Pereš – (3.1. – 4.1.2019)
  9. Košická Belá – (5.1. – 6.1.2019)
  10. KE – KVP – (7.1. – 10.1.2019); ráno 11.1. presun do Hanisky.

Dekanát Košice – juh (9.1. – 30.1.2019) – relikviár č. 1

  1. KE – Barca – má vlastné relikvie
  2. Haniska – (11.1. – 12.1.2019)
  3. Seňa – (13.1. – 14.1.2019)
  4. Kechnec – (15.1. – 16.1.2019)
  5. Trstené pri H – (17.1. – 18.1.2019)
  6. Čaňa – (19.1. – 20.1.2019)
  7. Valaliky – (21.1. – 22.1.2019)
  8. Nižná Myšľa – (23.1. – 24.1.2019)
  9. Bohdanovce – (25.1. – 26.1.2019)
  10. Ruskov – (27.1. – 28.1.2019)
  11. Slanec – (29.1. – 30.1.2019), ráno 31.1. presun do Slivníka.

Dekanát Trebišov (31.1. – 4.3.2019) – relikviár č. 1

  1. Slivník – (31.1. – 1.2.2019)
  2. Kazimír – (2.2. – 3.2.2019)
  3. Čerhov – (4.2. – 5.2.2019)
  4. Lastovce – (6.2. – 7.2.2019)
  5. Zemplínsky Branč – (8.2. – 9.2.2019)
  6. Cejkov – (10.2. – 11.2.2019)
  7. Brehov – (12.2. – 13.2.2019)
  8. Hraň – (14.2. – 15.2.2019)
  9. Nižný Žipov – (16.2. – 17.2.2019)
  10. Plechotice – (18.2. – 19.2.2019)
  11. Veľké Ozorovce – (20.2. – 21.2.2019)
  12. Sečovce – (22.2. – 23.2.2019)
  13. Parchovany – (24.2. – 25.2.2019)
  14. Vojčice – (26.2. – 27.2.2019)
  15. Trebišov – (28.2. – 3.3.2019); ráno 4.3. presun do Svinice.

Dekanát Košice – východ (2.3. – 24.3.2019) – relikviár č. 1

  1. Svinica – (2.3. – 3.3.2019)
  2. Kecerovce – (4.3. – 6.3.2019)
  3. Ploské – (7.3. – 8.3.2019)
  4. Budimír – (9.3. – 10.3.2019)
  5. Kostoľany n/H – (11.3. – 12.3.2019)
  6. Rozhanovce – (13.3. – 14.3.2019)
  7. Košické Olšany – (15.3. – 16.3.2019)
  8. Košická Polianka – (17.3. – 18.3.2019)
  9. KE – Košická Nová Ves – (19.3.2019)
  10. KE – Heringeš (augustiniáni) – (20.3.2019)
  11. KE – Furča – (21.3. – 22.3.2019)
  12. KE – Ťahanovce – obec – (23.3.2019)
  13. KE – Ťahanovce – sídlisko – (24.3.2019); ráno 25.3. presun do Obišoviec.

Dekanát PO – Solivar (25.3. – 29.4.2019) –relikviár č. 1

  1. Obišovce – (25.3. – 3.4.2019) – celých deväť dní s relikviou.
  2. Veľká Lodina – (4.4.2019)
  3. Ličartovce – (5.4.2019)
  4. Lemešany – (6.4. – 7.4.2019)
  5. Drienov – (8.4. – 9.4.2019)
  6. Brestov – (10.4. – 11.4.2019)
  7. Červenica – (12.4. – 13.4.2019)
  8. Kokošovce – (14.4. – 15.4.2019)
  9. Petrovany – (16.4. – 17.4.2019); V Petrovanoch zostáva relikviár cez veľkonočné sviatky do nedele 21.4; V pondelok 22.4 ráno presun do Kendíc.
  10. Kendice – (22.4. – 23.4.2019)
  11. PO – Sekčov – (24.4. – 26.4.2019)
  12. PO – Solivar – (27.4. – 29.4.2019); ráno 30.4 presun do Nižnej Šebastovej.

Dekanát PO – I. (30.4. – 19.5.2019) –relikviár č. 1

  1. Nižná Šebastová – (30.4. – 1.5.2019)
  2. Fintice – (2.5. – 3.5.2019)
  3. Záhradné – (4.5. – 5.5.2019)
  4. Terňa – (6.5. – 7.5.2019)
  5. Tulčík – (8.5. – 9.5.2019)
  6. Podhorany – (10.5. – 11.5.2019)
  7. Pušovce – (12.5. – 13.5.2019)
  8. Kapušany pri PO – (14.5. – 15.5.2019)
  9. Prešov – konkatedrála – (16.5. – 19.5.2019); ráno 20.5. presun do Veľkého Šariša.

Dekanát PO – II. (20.5. – 6.6.2019) –relikviár č. 1

  1. Veľký Šariš – (20.5. – 22.5.2019)
  2. Hubošovce – (23.5. – 24.5.2019)
  3. Župčany – (25.5. – 26.5.2019)
  4. Svinia – (27.5. – 28.5.2019)
  5. Bajerov – (29.5. – 30.5.2019)
  6. Radatice – (31.5. – 1.6.2019)
  7. Sedlice – (2.6. – 3.6.2019)
  8. Prešov – sídlisko III. – (4.6. – 6.6.2019); ráno 7.6. presun do Šarišských Michalian.

Dekanát Sabinov (7.6. – 27.6.2019) –relikviár č. 1

  1. Šarišské Michaľany – (7.6. – 8.6.2019)
  2. Jarovnice – (9.6. – 10.6.2019)
  3. Hermanovce – (11.6. – 12.6.2019)
  4. Chminianska Nová Ves – (13.6. – 14.6.2019)
  5. Krížovany – (15.6. – 16.6.2019)
  6. Víťaz – (17.6. – 18.6.2019)
  7. Široké – (19.6. – 20.6.2019)
  8. Fričovce – majú vlastný relikviár – vlastný program!
  9. Lipovce – (21.6. – 22.6.2019)
  10. Ražňany – (23.6. – 24.6.2019)
  11. Sabinov – (25.6. – 27.6.2019); ráno 28.6. presun do Pečovskej Novej Vsi.

Dekanát Lipany (28.6. – 28.7.2019) – relikviár č. 1

  1. Pečovská Nová Ves – (28.6. – 29.6.2019)
  2. Rožkovany – (30.6. – 1.7.2019)
  3. Dubovica – (2.7. – 3.7.2019)
  4. Krivany – (4.7. – 5.7.2019)
  5. Torysa – (6.7. – 7.7.2019)
  6. Šarišské Dravce – (8.7. – 9.7.2019)
  7. Nižný Slavkov – (10.7. – 11.7.2019)
  8. Brezovička – (12.7. – 13.7.2019)
  9. Brezovica – (14.7. – 15.7.2019)
  10. Kamenica – (16.7. – 17.7.2019)
  11. Ľubotín – (18.7. – 19.7.2019)
  12. Plaveč – (20.7. – 21.7.2019)
  13. Plavnica – (22.7. – 23.7.2019)
  14. Lipany – (24.7. – 28.7.2019); ráno 29.7. prevoz relikviára do Košíc na ABÚ – zabezpečí RKFÚ Lipany.

 

RELIKVIÁR  Č. 2:

Dekanát Veľké Kapušany (2.12.2018 – 23.12.2018) – relikviár č. 2

  1. Boťany – (2.12. – 3.12.2018) do večernej omše, ráno 4.12. prevoz do ďalšej farnosti
  2. Veľké Trakany – (4.12. – 5.12.2018)
  3. Leles – (6.12. – 7.12.2018)
  4. Boľ – (8.12. – 9.12.2018)
  5. Kráľovský Chlmec – (10.12. – 11.12.2018)
  6. Veľký Kamenec – (12.12. – 13.12.2018)
  7. Streda n/B – (14.12. – 15.12.2018)
  8. Rad – (16.12. – 17.12.2018)
  9. Čičarovce – (18.12. – 19.12.2018)
  10. Ruská – (20.12. – 21.12.2019)
  11. Veľké Kapušany – (22.12. – 23.12.2019), ráno 24.2. presun do Pavloviec n/U, kde začnú až 26.12.

Dekanát Sobrance (24.12.2018 – 11.1.2019) – relikviár č. 2

  1. Pavlovce n/U – začnú prvý a druhý deň deviatnika s relikviou (26.12 – 27.12)
  2. Senné – (28.12. – 29.12.2018)
  3. Lekárovce – (30.12. – 31.12.2018)
  4. Jenkovce – (1.1. – 2.1.2019)
  5. Tibava – (3.1. – 4.1.2019)
  6. Úbrež – (5.1. – 6.1.2019)
  7. Remetské Hámre – (7.1. – 8.1.2019)
  8. Sobrance – (9.1. – 10.1.2019), ráno 11.1. presun do Zalužíc.

Dekanát Michalovce (11.1 – 3.2.2019) – relikviár č. 2

  1. Zalužice – (11.1. – 12.1.2019)
  2. Vinné – (13.1. – 14.1.2019)
  3. Staré – (15.1. – 16.1.2019)
  4. Strážske – (17.1. – 18.1.2019)
  5. Nacina Ves – (19.1. – 20.1.2019)
  6. Trhovište – (21.1. – 22.1.2019)
  7. Horovce – (23.1. – 24.1.2019)
  8. Malčice – (25.1. – 26.1.2019)
  9. Budkovce – (27.1. – 28.1.2019)
  10. Žbince – (29.1. – 30.1.2019)
  11. Michalovce – saleziáni – (31.1. – 1.2.2019)
  12. Michalovce – mesto (2.2. – 4.2.2019); ráno 5.2. presun do Topoľovky.

Dekanát Humenné (5.2. – 3.3.2019) – relikviár č. 2

  1. Topoľovka – (5.2. – 6.2.2019)
  2. Lieskovec – (7.2. – 8.2.2019)
  3. Ohradzany – (9.2. – 10.2.2019)
  4. Jankovce – (11.2. – 12.2.2019)
  5. Nižná Sitnica – (13.2. – 14.2.2019)
  6. Hrubov – (15.2. – 16.2.2019)
  7. Humenné – sídl. III. má vlastné relikvie! Vlastný program. Deviatnik hlavne: 29.8. – 6.9.2019
  8. Udavské – (17.2. – 18.2.2019)
  9. Vyšný Hrušov – (19.2. – 20.2.2019)
  10. Ľubiša – (21.2. – 22.2.2019)
  11. Zbudské Dlhé – (23.2. – 24.2.2019)
  12. Medzilaborce – (25.2. – 26.2.2019)
  13. Humenné – sídl. Pod Sokolejom (27.2 – 28.2.2019)
  14. Humenné – mesto (1.3 – 3.3.2019); ráno 4.3. presun do Ptičieho.

Dekanát Snina (4.3 – 22.3.2019) – relikviár č. 2

  1. Ptičie – (4.3. – 5.3.2019)
  2. Kamenica n/C – (6.3. – 7.3.2019)
  3. Modra n/C – (8.3. – 9.3.2019)
  4. Dlhé n/C – (10.3. – 11.3.2019)
  5. Belá n/C – (12.3. – 13.3.2019)
  6. Snina – sídl. (14.3. – 15.3.2019)
  7. Papín – (16.3. – 17.3.2019)
  8. Snina – mesto (18.3. – 21.3.2019); ráno 22.3. presun do Holčíkoviec.

Dekanát Vranov n/T (22.3. – 5.5.2019) – relikviár č. 2

  1. Holčíkovce – (22.3. – 23.2.2019)
  2. Žalobín – (24.3. – 25.3.2019)
  3. Slovenská Kajňa – (26.3. – 27.3.2019)
  4. Ondavské Matiašovce – (28.3. – 29.3.2019)
  5. Sedliská – (30.3. – 31.3.2019)
  6. Hencovce – (1.4. – 2.4.2019)
  7. Nižný Hrabovec – (3.4. – 4.4.2019)
  8. Nižný Hrušov – (5.4. – 6.4.2019)
  9. Sečovská Polianka – (7.4. – 8.4.2019)
  10. Sačurov – (9.4. – 10.4.2019)
  11. Vechec – (11.4. – 12.4.2019)
  12. Čaklov – (13.4. – 14.4.2019)
  13. Soľ – (15.4. – 16.4.2019)
  14. Bystré – (17.4. – 21.4.2019); V Bystrom relikviár zostane cez veľkonočné sviatky až do nedele a v pondelok 22.4. ráno sa presunie do Hanušoviec.
  15. Hanušovce n/T – (22.4. – 23.4.2019)
  16. Skrabské – (24.4. – 25.4.2019)
  17. Michalok – (26.4. – 27.4.2019)
  18. Vranov n/T – Čemerné – (28.4. – 29.4.2019)
  19. Vranov n/T – Sever – (30.4. – 2.5.2019)
  20. Vranov n/T – Juh – (3.5. – 5.5.2019); ráno 6.5. presun do Giraltoviec.

Dekanát Stropkov (6.5. – 1.6.2019) – relikviár č. 2

  1. Giraltovce – (6.5. – 7.5.2019)
  2. Brezov – (8.5. – 9.5.2019)
  3. Hankovce – (10.5. – 11.5.2019)
  4. Koprivnica – (12.5. – 13.5.2019)
  5. Želmanovce – (14.5. – 15.5.2019)
  6. Kračúnovce – (16.5. – 17.5.2019)
  7. Turany n/O – (18.5. – 19.5.2019)
  8. Breznica – (20.5. – 21.5.2019)
  9. Radoma – (22.5. – 23.5.2019)
  10. Svidník – (24.5. – 26.5.2019)
  11. Duplín – (27.5. – 28.5.2019)
  12. Stropkov – (29.5. – 1.6.2019); ešte večer 1.6. presun do Zborova.

Dekanát Bardejov (2.6. – 16.7.2019) – relikviár č. 2

  1. Zborov – (2.6. – 3.6.2019)
  2. Bardejovské Kúpele – (4.6. – 5.6.2019)
  3. Hrabovec – (6.6. – 7.6.2019)
  4. Hažlín – (8.6. – 9.6.2019)
  5. Kurima – (10.6. – 12.6.2019)
  6. Raslavice – (13.6. – 15.6.2019)
  7. Osikov – (16.6. – 17.6.2019)
  8. Hertník – (18.6. – 19.6.2019)
  9. Kobyly – (20.6. – 22.6.2019)
  10. Richvald – (23.6. – 24.6.2019)
  11. Lenartov – (25.6. – 26.6.2019)
  12. Mokroluh – (27.6. – 28.6.2019)
  13. Vyšná Voľa – (29.6. – 30.6.2019)
  14. Bardejov – Poštárka – (1.7. – 2.7.2019)
  15. Bardejov – Vinbarg – (3.7. – 4.7.2019)
  16. Bardejov – mesto – (5.7. – 7.7.2019)
  17. Gaboltov – prvý až deviaty deň deviatnika (8.7. – 16.7.2019); ráno 17.7. presun do Košice – Krásna. Prevoz relikviára zabezpečí RKFÚ Gaboltov.

Dekanát Košice – stred (17.7. – 30.8.2019) – relikviár č. 2

  1. KE – Krásna – (17.7. – 25.7.2019)
  2. Košice – Terasa – (26.7. – 3.8.2019)
  3. Košice – Podhradová – (4.8. – 12.8.2019)
  4. Košice – Kavečany – (13.8. – 21.8.2019)
  5. Košice – Juh – (22.8. – 30.8.2019)

vlastné relikviáre – deviatnik pred sviatkom 3 KM (29.8. – 6.9.2019):

  1. Košice – Nad jazerom – vlastný relikviár (29.8. – 6.9.2019)
  2. Košice – katedrála – vlastný relikviár (29.8. – 6.9.2019)
  3. Košice – premonštrátsky kostol – vlastný relikviár (29.8. – 6.9.2019)
  4. Košice – seminárny kostol – relikviár č. 1 (29.8. – 6.9.2019) – vyzdvihnúť relikviár č. 1 z ABÚ a potom ho priniesť naspäť – zabezpečí vicerektor seminára.
  5. Košice – Kalvária – vyzdvihnú menší relikviár č. 3 z ABÚ (29.8. – 6.9.2019)