Organizátori slávnosti blahorečenia Anny Kolesárovej v Košiciach dnes zverejnili možnosť registrácie pre pútnikov z farností , spoločenstiev či reholí a koncelebrujúcich kňazov,  ktorí budú  cestovať objednanými  autobusmi, autami, alebo  verejnou dopravou  na  slávnosť blahorečenia v sobotu 1. septembra.

 

  1. Kapacita štadióna ponúka v hľadisku miestenky na sedenie pre registrovaných pútnikov. Po ukončení registrácie 31. júla 2018 budú Vám  miestenky pomerným spôsobom distribuované cez zaregistrované  zodpovedné osoby do  farností , spoločenstiev alebo skupín.  Prosíme, aby ste pri registrácii nahlásili reálny počet miesteniek na sedenie. Všetci pútnici sú vítaní a  trávnatá plocha ihriska bude  prispôsobená na státie a  vstup bez miestenky.

Parkovanie autobusov a áut bude na záchytných parkoviskách, odkiaľ bude zabezpečená kyvadlová doprava . Ak sa chystáte prísť na blahorečenie samostatným autobusom,   je potrebné sa zaregistrovať. Na základe registrácie dostane zodpovedná osoba  potrebné dopravné informácie pre evidenciu autobusu na parkovisku Registrácia farností/spoločenstiev/skupín:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSBieumje0VrseJyWYlbCyW0VTzlajoeoxG763NuqFGHHbog/viewform?c=0&w=1

 

  1. Osobitná registrácia je pre koncelebrujúcich kňazov. Poslúži výlučne pre zistenie počtu koncelebrantov , zabezpečeniu miesta a počtu slávnostných štól. Pred slávnosťou sa kňazi môžu zapojiť do spovednej  služby od 07.00 hod. do 10.00 hod. na vopred vyhradených miestach vnútri  štadióna. Registráciu koncelebrujúcich kňazov na slávnosť blahorečenia v sobotu je možné  uskutočniť prostredníctvom https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-ywAYxxinMRYueZEkEb85e3A0O0c9AfnzscM-Nw3R-m7BJg/viewform?c=0&w=1

 

  1. Samostatná registrácia rehoľných komunít umožňuje  zabezpečiť  dostatočný počet miest vo vyhradenom sektore pre rehole.  Registrácia prebieha od 1. júna 2018 do 31. júla 2018 prostredníctvom

Registrácia rehoľných komunít:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfuf_Rbbr8lK66Q8vIoME12kM8og7UPP7cs8h_dJsCUuBlAmw/viewform?c=0&w=1

 

Slávnosť blahorečenia Anny Kolesárovej bude v sobotu, 1. septembra 2018 na Štadióne TJ Lokomotíva v Košiciach. Pre očakávaný vysoký  počet pútnikov je registrácia služba, ktorá umožní nielen dostatočné zabezpečenie potrebných parkovísk a miest , ale prispeje aj  k dôstojnosti celej slávnosti.