Víkendový tréning ALFA – ako oživiť mladých vo farnosti?
Pre animátorov, vedúcich stretiek vo farnosti, mladých, ktorí pracujú s mladými, pre zvedavých. 24.-26. jún 2011 = 3 dni plné nápadov, motivácie, spoločenstva, hľadania a objavovania darov. Miesto konania sa určí dodatočne, podľa počtu nahlásených. Poplatok za ubytovanie a stravu 14 eur.

Pre tých, ktorí si plánujú prázdniny už teraz:

Pešia púť mládeže Košickej arcidiecézy KOŠICE – LEVOČA:
Ideme na Levočský odpust v dňoch 1.- 3.júl 2011. Putujeme z Košíc – po lesných chodníkoch, mimo hlavných cestných ťahov. Pešie putovanie má svoje čaro. Ponúkame ticho, modlitbu, rozhovory, priateľstvá, prírodu. Začiatok prázdnin sa nedá ani lepšie začať ako s nami.

Cyklopúť „Spolu so sv. Ondrejom“:
Chceme takto spoločne stráviť 3 dni na bicykloch plných dobrej nálady spoločenstva a duchovnej obnovy. Cyklopúť začne 30. júna v Prešove a zakončíme ju spoločne na Levočskej púti 3. júla 2011. Podrobné informácie, trasa, miesta ubytovania a cena, budú postupne uverejňované na stránke www.premladez.sk

S AUGUSTínom na hrade:
Počuli ste už o „Katarínke“? Že je to ďaleko, na druhom konci Slovenska? Nevadí. Ponúkame čosi naše. Šarišský hrad, 7 dní a nocí s príchuťou stredoveku. Oživiť históriu priložením svojich rúk k oprave. Práca, relax, rozhovory, sv. omša, hry, komunita. Bez facebooku, mobilov či hodiniek. Ak máš od 16 do 30 rokov a chceš to skúsiť, tak poď. Prvý ročník sa uskutoční 9.- 15. júla 2011. Poplatok za stravu a ostatné náklady spojené s akciou je 21,- eur. Ak chceš zažiť ozajstné dobrodružstvo, neváhaj!

FREKVENCIA:
Od 27.-29.8. ťa pozývame na pešiu púť do Levoče. Ponúkame ti príležitosť poďakovať za prázdniny a vyprosiť si potrebné milosti do nového školského roka. Zároveň, ako to je aj v názve podujatia, chceme chytiť tu správnu frekvenciu, na ktorej vysiela Boh.

Podrobnejšie informácie o pripravovaných akciách – acm@premladez.sk , 0918 630866 moderátor ACM. A www.premladez.sk