SONY DSC

Tvoje milosrdenstvo, Pane, nech je nad nami, ako dúfame v teba. (Ž 33, 22)

Z Božej milosti Mons. Bernard Bober, arcibiskup-metropolita ustanoví na službu diakonov a vysvätí do služby kňazov týchto svätencov:
V piatok 10.06.2016 o 10.00 hod. v katedrále sv. Alžbety budú na službu diakona ustanovení:
Pavol Bujňák, Jozef Fuňák, Lukáš Imrich a Dominik Plavnický
V sobotu 11.06.2016 o 10.00 hod. v katedrále sv. Alžbety budú vysvätení za kňazov:
Dp. Branislav Babjak. Dp. Michal Bodnár, Dp. Mathias Gočik, Dp. Dušan Harvilik, Dp. Marián Jaklovský, Dp. Štefan Nebesňák

babjakbranislav Branislav Babjak z farnosti Michalovce (Narodenie Panny Márie)
35 rokov
Primície: 12.6.2016 o 10.30 – Michalovce (Narodenie Panny Márie).
bodnarmichal Michal Bodnár z farnosti Prešov – Solivar (Najsvätejšej Trojice)
25 rokov
Primície: 25.6.2016 o 10.30 – Prešov – Solivar (Najsvätejšej Trojice)
gocikmathias Mathias Gočik z farnosti Košice – Terasa (sv. Gorazd a spol.)
25 rokov
Primície: 12.6.2016 o 10.30 – Košice Terasa – sv. Gorazd a spol.
harvilikdusan1 Dušan Harvilik z farnosti Humenné – mesto (Všetkých svätých)
37 rokov
Primície: 12.6.2016 o 10.30 – Humenné – mesto (Všetkých svätých)
jaklovskýmarian Marián Jaklovský z farnosti Sabinov (Mučenícka smrť sv. Jána Krstiteľa)
28 rokov
Primície: 12.6.2016 o 10.30 – Sabinov (Mučenícka smrť sv. Jána Krstiteľa)
nebesnakstefan Štefan Nebesňák z farnosti Košice – Podhradová (sv. Ondreja)
64 rokov
Primície: 26.6.2016 o 10.00 – Košice – Podhradová (sv. Ondreja)
František Barna narodený v Snine (27 rokov).
Primície 23. júna 2012 o 10.30 v kostole sv. Jozefa, robotníka v Zemplínskych Hámroch.
Jozef Bujňák narodený v Prešove (26 rokov).
Primície 17. júna 2012 o 10.30 v kostole sv. Kataríny Alexandrijskej v Šarišských Dravciach
Slavomír Engel narodený v Humennom (26 rokov).
Primície 23. júna 2012 o 10.30 v kostole sv. Štefana Prvomučeníka v Kamenici nad Cirochou
Miloš Geci narodený v Michalovciach (31 rokov).
Primície 17. júna 2012 o 11.00 v kostole Narodenia Panny Márie v Michalovciach
Vladimír Klešč narodený v Košiciach (26 rokov).
Primície 23. júna 2012 o 10.00 v kostole Božieho milosrdenstva v Košiciach-KVP
Martin Kohut narodený v Trebišove (26 rokov).
Primície 23. júna 2012 o 10.00 v kostole Povýšenia Svätého kríža v Nižnom Žipove
Ján Kovaľ narodený v Snine (26 rokov).
Primície 17. júna 2012 o 10.30 v kostole Povýšenia Svätého kríža v Snine
Peter Kuriško narodený v Trebišove (30 rokov).
Primície 17. júna 2012 o 10.30 v kostole Nanebovzatia Panny Márie v Sečovciach
Peter Labanc narodený v Trebišove (25 rokov).
Primície 23. júna 2012 o 10.00 v kostole sv. Štefana Uhorského v Kazimíri
Ľubomír Miškovič narodený v Košiciach (33 rokov).
Primície 17. júna 2012 o 10.30 v kostole Svätej rodiny v Košiciach – Furči
Jozef Novák narodený v Bardejove (27 rokov).
Primície 17. júna 2012 o 10.00 v Bazilike sv. Egídia v Bardejove
René Vykukal narodený v Humennom (25 rokov).
Primície 17. júna 2012 o 10.00 v kostole Sťatia sv. Jána Krstiteľa, Humenné – Pod Sokolejom
Viktor Baltes Viktor Baltes – menovaný za kaplána do farnosti Svidník– primície 25.6.2011 o 10.30 hod. Kostol sv. Petra a Pavla, Olšovany
Jozef Eliáš Jozef Eliáš – menovaný za kaplána do farnosti Sečovce – primície 19.6.2011 o 10.00 hod. Kostol Narodenia Panny Márie, Pušovce
Ladislav Jeremiáš Ladislav Jeremiáš – menovaný za kaplána do farnosti Humenné – Sťatia sv. Jána – primície 19.6.2011 o 10.30 hod. Kostol Najsvätejšieho Srdca Ježišovho, Križovany
Jozef Kohút Jozef Kohút – menovaný za kaplána do farnosti Čaňa -primície 26.6.2011 o 10.00 hod. Bazilika sv. Egídia, Bardejov
Peter Leško Peter Leško – menovaný za kaplána do farnosti Šarišské Dravce – primície 25.6.2011 o 10.30 hod. Kostol Najsvätejšej Trojice, Prešov – Solivar
Miroslav Liška Miroslav Liška – menovaný za kaplána do farnosti Tibava – primície 25.6.2011 o 10.00 hod. Kostol Božieho milosrdenstva, Košice – KVP
Gabriel Repaský Gabriel Repaský – menovaný za kaplána do farnosti Jenkovce – primície 19.6.2011 o 10.30 hod. Kostol sv. Michala – archanjela, Dulová Ves
Peter Rusnák Peter Rusnák – menovaný za kaplána do farnosti Ľubiša – primície 26.6.2011 o 10.30 hod. Kostol Panny Márie Pomocnice, Ždaňa
Jozef Barlas Jozef Barlaš – * 1985, Snina; primície: Snina 26.6.2010
Martin Gazdačko Martin Gazdačko – * 1984, Rozhanovce; primície: Rozhanovce 20.6.2010
Peter Jano Peter Jano – * 1984, Prešov; primície: Prešov-Sekčov 20.6.2010
Štefan Kačmár Štefan Kačmár – * 1984, Slovenská Kajňa; primície: Slovenská Kajňa 20.6.2010
Tomáš Kormaník Tomáš Kormaník – * 1984, Prešov; primície: Prešov – N. Šebastová 20.6.2010
Martin Murajda Martin Murajda – * 1983, Drienov; primície: Drienov 20.6.2010
Dalibor Ondrej Dalibor Ondrej – * 1983, Lipany; primície: Lipany 20.6.2010
Marek Pančišin Marek Pančišin – * 1983, Snina; primície: Snina – sídlisko 20.6.2010
Matúš Tirpák Matúš Tirpák – * 1983, Humenné; primície: Humenné – sídlisko III. 20.6.2010
Ladislav Varga Ladislav Varga – * 1984, Čaňa; primície: Čaňa 27.6.2010
Radoslav Bačo Radoslav Bačo – * Trebišov (29 r.); primície: Trebišov 21.6.2009
Pavol Bober Pavol Bober – * Humenné (24 r.); primície: Zbudské Dlhé 27.6.2009
Martin Gaľa Martin Gaľa – * Prešov (24 r.); primície: Šarišské Dravce 21.6.2009
Radoslav Gönci Radoslav Gönci – * Košice (26 r.); primície: Trstená pri Hornáde 21.6.2009
Jozef Harvan Jozef Harvan – * Humenné (29 r.); primície: Modra nad Cirochou 21.6.2009
Pavol Hrabovecký Pavol Hrabovecký – * Prešov. (24 r.); primície: Kendice 21.6.2009
Martin Hrebík Martin Hrebík – * Znojmo (26 r.); primície: Prešov – Sekčov 21.6.2009
Ján Kulan Ján Kulan – * Humenné (24 r.); primície: Hrabovec nad Laborcom 28.6.2009
Patrik Melkovič Patrik Melkovič – * Prešov (28 r.); primície: Sabinov 28.6.2009
Adrian Průša Adrian Průša – * Vranov nad Topľou (32 r.); primície: Vranov nad Topľou 21.6.2009
Juraj Sabadoš Juraj Sabadoš – * Michalovce (32 r.); primície: Strážske 21.6.2009
Martin Štieber Martin Štieber – * Bardejov (26 r.); primície: Krásna Lúka 28.6.2009
František Telvák František Telvák – * Snina (27 r.); primície: Snina 21.6.2008
Peter Bednár Peter Bednár – * 1983, Komárov; primície: Komárov 29.6.2008
Ján Dolný Ján Dolný – * 1981, Budimír; primície: Budimír 22.6.2008
Pavol Fedorko Pavol Fedorko – * 1983, Plavnica; primície: Plavnica 22.6.2008
Matúš Imrich Matúš Imrich – * 1983, Prešov; primície: Prešov – Sekčov 22.6.2008
Peter Jurašek Peter Jurašek – * 1984 Prešov; primície: Prešov – Šalgovík 28.6.2008
Jozef Kadlic Jozef Kadlic – * 1983, Strážske; primície: Strážske 22.6.2008
Lukáš Libák Lukáš Libák – * 1981, Belá nad Cirochou; primície: Belá nad Cirochou 28.6.2008
Roman Matisovský Roman Matisovský – * 1975, Pečovská Nová Ves; primície: Pečovská Nová Ves 28.6.2008
Michal Mucha Michal Mucha – * 1984, Zemplínsky Branč; primície: Zemplínsky Branč 28.6.2008
Peter Obšitník Peter Obšitník – * 1981, Olšovany; primície: Olšovany 28.6.2008
Peter Fogaš Peter Fogaš – * 1980, Prešov; primície: Tulčík 24.6.2007, 10:30
Peter Juhás Peter Juhás – * 1982, Bardejov; primície: Dlhá Lúka 24.6.2007, 10:30
Marcel Jurč Marcel Jurč – * 1977, Bardejov; primície: Hrabovec 1.7.2007, 10:30
Pavol Kožuško Pavol Kožuško – * 1981, Prešov; primície: Lúčka 24.6.2007, 10:30
Anton Mercsak Anton Mercsak – * 1983, Marghita (RO); primície: Čerpotok (RO) 30.6.2007, 12:00
Lukáš Poklemba Lukáš Poklemba – * 1981, Prešov; primície: Lipany 30.6.2007, 10:00
Radoslav Sabol Radoslav Sabol – * 1980, Vranov n/T.; primície: Košárovce 30.6.2007, 10:00
Vladimír Štefanič Vladimír Štefanič – * 1978, Prešov; primície: Nižná Šebastová 24.6.2007, 10:30
Radoslav Takáč Radoslav Takáč – * 1981, Košice; primície: Kuzmice 24.6.2007, 10:30
František Voľanský František Voľanský – * 1979, Vranov n/T.; primície: Soľ 30.6.2007, 10:30
Miroslav Adamčík Miroslav Adamčík – * 9. 5. 1981, Trebišov; primície: Trebišov 18.6.2006, 10:30
Edvin Berger Edvin Berger – * 7. 5. 1977, Košice; primície: Košice – Dóm 18.6.2006, 10:30
Peter Dzielavski Peter Dzielavski – * 6. 10. 1980, Trebišov; primície: Trebišov 24.6.2006, 10:00
Matúš Fuchs Matúš Fuchs – * 2. 5. 1980, Prešov; primície: Spišské Podhradie 24.6.2006, 10:30
Jozef Juraško Jozef Juraško – * 23. 8. 1981, Prešov; primície: Prešov – Sekčov 25.6.2006, 10:00
Štefan Kaňuk Štefan Kaňuk – * 4. 1. 1977, Vranov n/T.; primície: Skrabské 24.6.2006, 10:00
Jozef Mrúz Jozef Mrúz – * 26. 1. 1978, Prešov; primície: Bzenov 25.6.2006, 10:30
Gustáv Nagy Gustáv Nagy – * 12. 4. 1978, Košice; primície: Košice – Dóm 24.6.2006, 10:30
Jozef Oláh Jozef Oláh – * 19. 2. 1980, Svidník; primície: Slovenská Kajňa 18.6.2006, 10:00
Marek Ondrej Marek Ondrej – * 5. 2. 1981, Prešov; primície: Sabinov 25.6.2006, 10:30
Štefan Oslovič Štefan Oslovič – * 10. 4. 1981, Prešov; primície: Dubovica 25.6.2006, 10:00
Peter Sabol Peter Sabol – * 31. 3. 1981, Humenné; primície: Humenné – sídlisko III. 18.6.2006, 10:30
Ján Stanko Ján Stanko – * 7. 6. 1981, Košice; primície: Sečovce 18.6.2006, 10:30
Matúš Bašista Matúš Bašista – * 19. 1. 1980, Vranov n/T.; primície: Hlinné 19.6.2005, 10:30
Martin Brečka Martin Brečka – * 1. 1. 1979, Humenné; primície: Dlhé n/Cirochou 25.6.2005, 10:00
Peter Bujdoš Peter Bujdoš – * 29. 6. 1977, Svidník; primície: Stropkov 19.6.2005, 10:30
Marián Halas Marián Halas – * 4. 9. 1972, Humenné; primície: Myslina 26.6.2005, 10:00
Marek Hospodár Marek Hospodár – * 3. 1. 1979, Trebišov; primície: Trebišov 19.6.2005, 10:30
Ján Hudák Ján Hudák – * 2. 5. 1980, Košice; primície: Ruskov 19.6.2005, 10:30
Andrej Krivda Andrej Krivda – * 2. 3. 1980, Košice; primície: Košice 26.6.2005, 10:30
Peter Nemec Peter Nemec – * 17. 5. 1979, Prešov; primície: Podhradík 19.6.2005, 10:00
Vladimír Nemec Vladimír Nemec – * 30. 1. 1980, Stará Ľubovňa; primície: Plavnica 26.6.2005, 10:00
Martin Novotný Martin Novotný – * 1. 11. 1977, Prešov; primície: Jarovnice 19.6.2005, 10:00
Branislav Polča Branislav Polča – * 18. 1. 1980, Prešov; primície: Prešov-Solivar 19.6.2005, 10:00
Marcel Stanko Marcel Stanko – * 1. 7. 1978, Snina; primície: Zemplinské Hámre 19.6.2005, 10:30
Peter Sykora Peter Sykora – * 1. 7. 1980, Prešov; primície: Stropkov 26.6.2005, 10:30
Peter Tirpák Peter Tirpák – * 17. 3. 1980, Vranov n/T.; primície: Soľ 25.6.2005, 10:30
Milan Dubóczi Milan Dubóczi – * 19. 4. 1977, Košice; kaplán Humenné-mesto
Zsolt Fedorka Zsolt Fedorka – * 2. 1. 1976, Kráľ. Chlmec; kaplán Košice-Juh
Martin Ferčák Martin Ferčák – * 20. 10. 1978, Vranov n/T.; kaplán Svidnik
Martin Frena Martin Frena – * 2. 2. 1979, Trebišov; kaplán Prešov-Solivar
Martin Gnip Martin Gnip – * 23. 6. 1977, Snina; kaplán Zborov
Michal Harakaľ Michal Harakaľ – * 12. 2. 1978, Humenné; kaplán Michalovce
Jozef Kohút Jozef Kohút – * 24. 8. 1979, Vranov n/T.; kaplán Stropkov
Jozef Kuľha Jozef Kuľha – * 11. 3. 1977, Humenné; kaplán Ľubiša
František Petro František Petro – * 8. 3. 1979, Vranov n/T.; kaplán Humenné-Pod Sokolejom
Viliam Rečičár Viliam Rečičár – * 10. 4. 1977, Prešov; kaplán Michalovce
Juraj Sitarčík Juraj Sitarčík – * 8. 3. 1979, Košice; kaplán Trebišov
Peter Šoltis Peter Šoltis – * 12. 4. 1979, Kežmarok; kaplán Prešov-Sídlisko III.
Miroslav Turčík Miroslav Turčík – * 9. 8. 1978, Vranov n/T.; kaplán Belá n/Cirochou
Marek Veľas Marek Veľas – * 19. 4. 1979, Humenné; kaplán Košice-Terasa