Bajerov Bajerov Sv. Michal, archanjel

10.30

Brežany Sv. Lukáš

18.00

Rokycany Sv. Katarína Alexandrijská

9.15

Žipov Sv. Anna

8.00

Bardejov Bardejov Sv. Egíd

8.00, 10.00, 18.30

Narodenie sv. Jána Krstiteľa

6.30, 9.30* /* mimo 07/08

saleziáni Sv. Anna

9.00, 11.00

Poštárka Bl. Zefirín

8.00, 10.00

Bard. Nová Ves Narodenie Panny Márie

8.00, 11.00

Mihaľov Meno Panny Márie

11.00

Kľušovská Zábava Nanebovzatie Panny Márie

9.30

Bardejov. Kúpele Sv. Kríž

8.00, 9.30

Bardejov – Vinbarg Vinbarg Sv. Rodina

8.00, 10.00, 18.30

Belá nad Cirochou Belá nad Cirochou Najsvätejšie Srdce Ježišovo

7.30, 10.30, 18.00*/*mimo 07/08

Zemplínske Hámre Sv. Jozef, robotník

9.00

Bohdanovce Bohdanovce Sv. Margita Alacoque

11.00

Blažice Sv. Michal, archanjel

8.00

Nižný Čaj Kristus Kráľ

9.30

Rákoš Najsvätejšie Srdce Ježišovo

sobota 18.00

Boľ Boľ Sv. Mikuláš

10.30

Soľnička Najsvätejšie Srdce Ježišovo

8.00

Vojka Nanebovstúpenie Pána

11.45

Zatín Sv. Štefan Uhorský

9.15

Boťany Boťany Najsvätejšie Srdce Ježišovo

11.15

Bačka Sv. Imrich

sobota 18.00

Čierna Najsvätejšie Telo a Krv Pána

8.30

Brehov Brehov Sv. František z Assisi

10.30

Brestov Brestov Nanebovzatie Panny Márie

10.30

Mirkovce Kristus Kráľ

7.45

Š. Bohdanovce Sv. Anna

9.00

Breznica Breznica Sv. Jozef, ženích Panny Márie

9.15

Nižná Olšava Nepoškvrnené Počatie P. Márie

8.00

Sitník Panna Mária Kráľovná

10.30

Brezov Brezov Povýšenie sv. Kríža

8.00

Marhaň Sv. Michal, archanjel

9.30

Brezovica Brezovica Všetci svätí

8.00, 10.00

Brezovička Brezovička Sv. Martin z Tours

10.30

Vysoká Sv. Alžbeta Uhorská

9.00

Budimír Budimír Povýšenie sv. Kríža

10.30

Bretejovce Sedembolestná Panna Mária

9.00

Janovík Sv. Ján Krstiteľ

7.30

Budkovce Budkovce Najsvätejšia Trojica

10.30

Dúbravka Najsvätejšie Telo a Krv Pána

9.45

Sliepkovce Premenenie Pána

9.00

Zemplínske Kopčany Nanebovzatie Panny Márie

11.00

Buzica Buzica Povýšenie sv. Kríža

10.30

Nižný Lánec Sv. Peter a Pavol

sobota 17.00

Rešica Ružencová Panna Mária

8.00

Vyšný Lánec Narodenie Panny Márie

9.00

Bystré Bystré – sídlisko Sv. Urban

9.00

Sv. František z Assisi

7.30

Hermanovce n/T. Sv. Jakub, apoštol

10.30

Cejkov Cejkov Sv. Mária Magdaléna

10.30

Kašov Sv. Ján Nepomucký

9.15

Z. Jastrabie Sedembolestná Panna Mária

8.00

Čaklov Čaklov Nanebovzatie Panny Márie

10.30

Zámutov Ružencová Panna Mária

9.00

Čaňa Čaňa Meno Panny Márie

8.00,11.00

Gyňov Najsvätejšie Srdce Ježišovo

10.00

Ždaňa P. M. Pomocnica kresťanov

9.00, 19.00

Čečejovce Čečejovce Sv. Ján apoštol

9.00, 10.30 M

Cestice Sv. Ján

8.00

Čerhov Čerhov Narodenie Panny Márie

10.30

Luhyňa Nanebovzatie Panny Márie

9.15

Slovenské Nové Mesto Sv. Cyril a Metod

8.00

Veľká Tŕňa Nepoškvrnené Srdce P. Márie

9.15

Červenica Červenica Sv. Mikuláš

10.30

Lúčina Najsvätejšia Trojica

8.00

Tuhrina Meno Panny Márie

9.15

Čičarovce Čičarovce Sv. Ladislav

11.00

Krišovská Liesková Sv. Peter a Pavol

9.30

Vojany Božie milosrdenstvo

9.30

Drahňov Premenenie Pána

8.15

Veľké Raškovce Nanebovstúpenie Pána

8.15

Dlhé nad Cirochou Dlhé nad Cirochou Sv. Joachim a Anna

8.00, 10.30

Drienov Drienov Sv. Šimon a Júda

8.00, 10.00

Lemešany Sv. Martin z Tours

10.00

Chabžany Sv. Štefan Uhorský

9.00

Drienovec Drienovec Sv. Martin z Tours

10.30

Dubovica Dubovica Obetovanie Pána

8.00, 10.00

Duplín Duplín Povýšenie sv. Kríža

8.00

Tisinec Obetovanie Panny Márie

9.30

Stročín Sv. Mikuláš

10.30

Fintice Fintice Návšteva Panny Márie

8.00, 10.00

premonštráti Nepoškvrnené Srdce P. Márie

6.30, 10.30

Fričovce Fričovce Sv. Košickí mučeníci

11.00, 18.00

Bertotovce Sv. Martin z Tours

9.30

Hendrichovce Ružencová Panna Mária

8.00

Gaboltov Gaboltov Sv. Vojtech

10.30

Kurov Sv. Šimon a Júda

8.00

Sveržov Sv. Martin z Tours

9.00

Zlaté Sedembolestná Panna Mária

9.15

Giraltovce Giraltovce Sv. Cyril a Metod

7.30, 9.30, 17.30

Haniska Haniska Sv. Ján Nepomucký

7.30, 10.00

Bočiar Sv. Imrich

8.45

Sokoľany Ružencová Panna Mária

8.45

Hankovce Hankovce Sv. Martin z Tours

7.30

Harhaj Sv. Ján Nepomucký

9.00

Nemcovce Sedembolestná Panna Mária

10.30

Hanušovce nad Topľou Hanušovce n/T Nanebovzatie Panny Márie

7.30, 10.30

Babie Všetci Svätí

9.00

Medzianky Sv. Michal

7.30

Pavlovce Sv. Peter a Pavol

9.00

Radvanovce Ružencová Panna Mária

10.30

Hažlín Hažlín Povýšenie sv. Kríža

8.00, 10.00

Brezovka Ružencová Panna Mária

11.15

Hencovce Hencovce Najsvätejšie Srdce Ježišovo

10.00

Kladzany Najsvätejšie Telo a Krv Pána

8.30

Hermanovce Hermanovce Sv. Alžbeta Uhorská

7.30, 10.30

Hertník Hertník Sv. Katarína Alexandrijská

8.00, 10.30

Bartošovce Narodenie Panny Márie

9.15

Holčíkovce Holčíkovce Panny Mária de Mercede

10.30

Ďapalovce Nanebovzatie Panny Márie

9.00

Giglovce Povýšenie sv. Kríža

7.30

Horovce Horovce Panna Mária Kráľovná

10.30

Tušická N. Ves Najsvätejšie Srdce Ježišovo

9.15

Tušice Duch Svätý

8.00

Hrabovec Hrabovec Sv. Jozef, ženích Panny Márie

9.15

Komárov Sv. Štefan Uhorský

8.00

Poliakovce Sv. Alžbeta Uhorská

10.30

Hraň Hraň Nájdenie sv. Kríža

8.00, 10.00

Hrubov Hrubov Sv. Peter a Pavol

10.00

Turcovce Meno Panny Márie

8.00

Hubošovce Hubošovce – Jur Sv. Juraj

8.00

Hubošovce Meno Panny Márie

8.00

Bodovce Sv. Ján Krstiteľ

10.30

Ratvaj Narodenie Panny Márie

10.30

Šar. Sokolovce Sv. Mikuláš

11.00

Uzovce Povýšenie sv. Kríža

11.00

Humenné – mesto Humenné Všetci svätí

7.30, 9.00, 10.30, 18.00

Brestov Duch Svätý

8.00

Kochanovce Narodenie sv. Jána Krstiteľa

9.30

Dubník

10.30

HE – Pod Sokolejom Pod Sokolejom Sťatie sv. Jána Krstiteľa

9.00, 11.00, 18.00

Hažín nad Cirochou Sv. Alžbeta Uhorská

9.00

Jasenov Sv. Martin z Tours

10.30

Humenné – sídl. III. Sídlisko Sv. Košickí mučeníci

8.00, 10.30

Lackovce Najsvätejšie Srdce Ježišovo

9.15

Hýľov Hýľov Sv. Barbora

8.30

Bukovec Sv. Anna

10.30

Chminianska N. Ves Chm. N. Ves Obrátenie sv. Pavla

8.00

Chmiňany Sv. Michal, archanjel

10.30

Bunde Najsv. Srdce Ježišovo

9.15

Ondrašovce Sv. Alžbeta Uhorská

So 18.00

Janík Janík Narodenie Panny Márie

10.30

Peder Meno Panny Márie

9.15

Jankovce Jankovce Najsvätejšie Telo Pána

10.30

Girovce Nanebovzatie Panny Márie

7.30

Košarovce Najsvätejšia Trojica

9.00

Lukačovce Premenenie Pána

sobota 18.00

Jarovnice Jarovnice Sv. Anton, opát

10.30

osada Fatimská Panna Mária

10.30

Močidľany Povýšenie sv. Kríža

9.15

Daletice Sv. Mikuláš

8.00

Jenkovce Jenkovce Sv. Štefan Uhorský

9.30

Bežovce Meno Panny Márie

8.00

Sejkov Najsvätejšie Srdce Ježišovo

8.00

Husák Sv. Anna

11.00

Nižné Nemecké Návšteva Panny Márie

11.00

Krčava Sv. Matúš

9.30

Kamenica n/Cirochou Kamenica nad Cirochou Sv. Štefan, mučeník

8.00, 10.30

Kamienka Sv. Ján Nepomucký

9.15

Kamenica n/Torysou Kamenica Všetci svätí

8.00, 10.00

Kapušany pri Prešove Kapušany Sv. Martin z Tours

7.30, 10.00

Lada Premenenie Pána

7.30

Lipníky Ružencová Panna Mária

8.45

Nemcovce Sv. Cyril a Metod

10.00

Kavečany Kavečany Sv. Peter a Pavol

8.00, 10.00

Kazimír Kazimír Sv. Štefan Uhorský

10.30

Michaľany Najsvätejšia Trojica

9.15

Brezina Sedembolestná Panna Mária

8.00

Kecerovce Kecerovce Sv. Ladislav

9.30

Boliarov Najsvätejšia Trojica

9.00

Bunetice Sv. Michal, archanjel

sobota 18.00

Herľany Sv. Peter a Pavol

8.00

Opiná Sv. Barbora

8.00

Bačkovík Narodenie Panny Márie

10.30

Čižatice

11.00

Kechnec Kechnec Nanebovzatie Panny Márie

9.00 M, 10.30

Kendice Kendice Sv. Michal, archanjel

7.30, 10.30

Drienovská N. Ves Najsvätejšia Trojica

9.00

Kobyly Kobyly Obetovanie Panny Márie

9.00

Janovce Najsvätejšie Srdce Ježišovo

7.30

Kľušov Sv. Cyril a Metod

10.30

Kokošovce Kokošovce Narodenie Jána Krstiteľa

10.30

Dulová Ves Sv. Michal, archanjel

7.30

Lesíček Sv. Cyril a Metod

11.15

Zlatá Baňa Sedembolestná Panna Mária

9.00

Žehňa Narodenie Panny Márie

10.00

Koprivnica Koprivnica Sv. Ondrej, apoštol

10.30

Dubie Ružencová Panny Mária

8.00

Stuľany Meno Panny Márie

9.15

Kostoľany n. Hornádom Kostoľany Sv. Štefan, prvomučeník

9.30

Malá Vieska Narodenie Panny Márie

8.00

Tepličany

11.00

Sokoľ Najsvätejšie Srdce Ježišovo

9.30

Košice – Barca Barca Sv. Peter a Pavol

7.30, 10.30

Šebastovce Narodenie sv. Jána Krstiteľa

9.00

Košice – Dóm Košice – katedrála sv. Alžbeta

sobota 18.00

6.00, 7.30, 9.00 L, 10.30,

12.00 M, 15.00, 18.00

kaplnka Sv. Michal

9.30, 11.00 A

Podhradová Sv. Ondrej, apoštol

8.00, 10.00

Bankov Nanebovzatie Panny Márie

14.15

dominikáni Nanebovzatie Panny Márie

7.00, 9.00, 11.00, 17.30

seminárny Sv. Anton Paduánsky

7.15 M, 9.30, 11.00, 16.30

uršulínky Sv. Michal, archanjel

8.30 M, 10.00, 11.30

premonštráti Najsvätejšia Trojica

8.30, 10.00 M, 16.00, 20.00

Kalvária – saleziáni Sedembolestná Panna Mária

7.00, 8.30, 10.30

dominikánky Kristus Kráľ

8.00, 10.00

jezuiti Božské Srdce

6.30, 8.30, 10.30, 19.30

Košice – Furča Košice – Furča Sv. Rodina

7.00, 8.00, 9.30, 11.00, 18.00

Košice – Juh Košice – Juh Kráľovná Pokoja

7.00, 9.00, 11.00 M, 18.00

Duch Svätý

8.00, 9.30, 19.00

Železníky

10.30

Košice – KVP Košice – KVP Božie milosrdenstvo

10.30, 19.00

Karmel Nepošk. Srdce P. Márie a sv. Jozef

7.00

ZŠ Drábova

9.00

SŠ Čordákova Sv. Košickí mučeníci

9.00, 10.30

Košice – Krásna Košice – Krásna Sv. Cyril a Metod

8.30, 11.00

Nižná Hutka Narodenie Panny Márie

9.45

Vyšná Hutka Najsvätejšie Srdce Ježišovo

9.45

Košice – Myslava Košice – Myslava Sv. Bartolomej

8.00, 11.00

Baška Sv. Štefan Uhorský

9.30

Luník IX. Zmŕtvychvstalého Krista

10.00

Košice – Nad Jazerom Nad Jazerom Sv. Košickí mučeníci

8.00, 10.00, 11.30, 18.00

Vyšné Opátske Najsvätejšie Srdce Ježišovo

9.00

Košice – sídl.Ťahanovce Ťahanovce sídl. Sv. Dominik Savio

8.00, 9.30, 11.00, 18.30

Košice – Šaca Šaca Nanebovzatie Panny Márie

sobota 18.00; 8.00, 11.00

Malá Ida Návšteva Panny Márie

sobota 17.00; 9.30

Šaca – Buzinka

17.00

Košice – Terasa Košice – Terasa Sv. Gorazd a spoločníci

6.30, 7.30, 9.00,

10.30, 16.00, 18.00

Tri Hôrky – saleziáni P. M. Pomocnica kresťanov

7.30, 9.30

Košická Belá Košická Belá Narodenie sv. Jána Krstiteľa

10.00

Opátka Sv. Florián

8.30

Košická Nová Ves Košická Nová Ves Sv. Ladislav

8.00, 11.00

Hrašovík Sv. Marta

9.30

Košická Polianka Košická Polianka Nanebovzatie Panny Márie

10.30

Byster Sv. Ján Nepomucký

9.00

Košické Olšany Košické Olšany Sv. Štefan Uhorský

10.30

Ďurďošík Nanebovzatie Panny Márie

9.00

Kračúnovce Kračúnovce Sv. Mikuláš

10.30

Kalnište Ružencová Panna Mária

9.15

Lúčka Nenebovzatie Panny Márie

8.00

Železník Božie milosrdenstvo

9.15

Kráľovský Chlmec Kráľovský Chlmec Duch Svätý

sobota 18.00; 7.30, 10.30 M

Pribeník Panna Mária Kráľovná

11.45

Veľký Horeš Sv. Peter a Pavol

9.00

Svätuše

8.00

Krivany Krivany Sv. Štefan, prvomučeník

8.00, 10.30

Krížovany Krížovany Najsvätejšie Srdce Ježišovo

10.30

Hrabkov Sv. Šimon a Júda

9.15

Chmin. Jakubovany Kristus Kráľ

8.00

Kurima Kurima Sv. Michal, archanjel

9.00

Dubinné Meno Panny Márie

7.30

Kučín Obetovanie Pána

10.30

Lastovce Lastovce Sv. Michal, archanjel

11.00

Veľaty Meno Panny Márie

8.45

Lekárovce Lekárovce Ružencová Panna Mária

10.30

Bajany Najsvätejšie Srdce Ježišovo

9.00

Leles Leles Nájdenie sv. Kríža

9.45

Lenartov Lenartov Sv. Leonard

8.30

Malcov Sedembolestná Panna Mária

10.00

Ličartovce Ličartovce Sv. Martin z Tours

8.00, 10.00

Lieskovec Lieskovec Najsvätejšie Telo Pána

9.15

Karná Ružencová Panna Mária

8.00

Myslina Povýšenie svätého kríža

10.30

Lipany Lipany Sv. Martin z Tours

8.00, 9.15, 10.30, 18.00

Petrovenec Sv. Mária Magdaléna

9.15

Ďačov Nepoškvrnené Srdce P. Márie

10.30

Lúčka Sv. Anna

10.30

Lipovce Lipovce Sv. Juraj, mučeník

10.30

Šindliar Sv. Michal, archanjel

8.00

Štefanovce Obetovanie Pána

9.15

Ľubiša Ľubiša Sv. Michal, archanjel

10.30

Hankovce Nanebovzatie Panny Márie

9.15

Koškovce Duch Svätý

8.00

Nižné Ladičkovce Sv. Anjeli Strážcovia

10.30

Vyšné Ladičkovce Nanebovstúpenie Pána

9.15

Ľubotín Ľubotín Meno Panny Márie

8.00, 10.45

Pusté Pole Ružencová Panna Mária

9.30

Malčice Malčice Sv. Štefan Uhorský

9.30

Kačanov Sv. Cyril a Metod

11.00

Medzilaborce Medzilaborce Bohorodička Panna Mária

8.00, 10.00

Michalok Michalok Nepoškvrnené Počatie P. Márie

11.00

Čičava Panny Mária Kráľovná

8.00

Merník P. M. Pomocnica kresťanov

9.15

Michalovce I. Michalovce Narodenie Panny Márie

7.00, 8.30, 10.30, 18.00

sleziánky Blahoslavená Laura Vicuna

9.30

Stráňany Najsvätejšie Srdce Ježišovo

8.00, 9.30

Vrbovec Nanebovzatie Panny Márie

8.00

Lastomír Duch Svätý

10.45

Hrádok sv. Anton Paduánsky

8.00

Michalovce II. Michalovce P. M. Pomocnica kresťanov

7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.30

Močarany Sv. Gorazd a spoločníci

10.45

Pozdišovce

8.00

Krásnovce

9.30

Modra nad Cir. Modra/Cirochou Nanebovzatie Panny Márie

8.00, 10.00

Mokroluh Mokroluh Sv. Uršula

11.00

Kružlovská Huta Nepoškvrnené Srdce P. Márie

sobota 18.00

Rokytov Zjavenie Pána

9.30

Tarnov Sv. Katarína Alexandrijská

8.00

Moldava nad Bodvou Moldava nad Bodvou Duch Svätý

9.30 M, 11.00

Budulov Návšteva Panny Márie

8.00 M 9.30

Mokrance Sv. Štefan Uhorský

11.00 M

Nacina Ves Nacina Ves Všetci svätí

9.15

Petrovce n/Lab. Najsvätejšia Trojica

8.00,

Lesné Nepoškvrnené Srdce P. Márie

10.30

Vybuchanec Najsvätejšie Srdce Ježišovo

11.45

Nižná Myšľa Nižná Myšľa Sv. Mikuláš

8.00, 10.30

Vyšná Myšľa Sedembolestná Panna Mária

9.00

Nižná Sitnica Nižná Sitnica Sedembolestná Panna Mária

10.30

Pakostov Nanebovstúpenie Pána

9.15

Vyšná Sitnica Ružencová Panna Mária

8.00

Nižná Šebastová Nižná Šebastová Najsvätejšie Meno Ježiš a Mária

8.00, 11.00

Ľubotice Narodenie Panny Márie

8.00, 11.00

Podhradík Najsvätejšia Trojica

9.30

Severná Sv. Cyril a Metod

9.30

Vyšná Šebastová sv. Katarína Alexandrijská

9.30

Nižný Hrabovec Nižný Hrabovec Nanebovzatie Panny Márie

11.00

Kučín Návšteva Panny Márie

8.00

Poša Najsvätejšie Srdce Ježišovo

9.30

Nižný Hrušov Nižný Hrušov Najsvätejšie Telo a Krv Pána

7.30, 10.30

Rakovec n/O. Sv. Joachim a Anna

9.00

Nižný Medzev Nižný Medzev Narodenie Panny Márie

9.00 N, 10.30 S

Nižný Slavkov Nižný Slavkov Narodenie Panny Márie

8.00, 10.30

Nižný Žipov Nižný Žipov Povýšenie sv. Kríža

10.30

Stanča Sv. Košickí mučeníci

10.30

Úpor Sv. Jozef Robotník

8.30

Zemp. Klečenov Sedembolestná Panna Mária

7.30

Nováčany Nováčany Sv. Štefan, prvomučeník

8.00

Hodkovce Obetovanie Pána

9.15

Šemša Sv. Ondrej, apoštol

10.30

Obišovce Obišovce Ružencová Panna Mária

8.00

Kysak Sv. Katarína Alexandrijská

10.00

Ohradzany Ohradzany Nanebovzatie Panny Márie

10.15

Baškovce Nepoškvrnené Srdce P. Márie

9.00

Gruzovce Nanebovstúpenie Pána

7.45

Slov. Volová Návšteva Panny Márie

10.15

Víťazovce Sv. Cyril a Metod

9.00

Černina Najsvätejšie Srdce Ježišovo

7.45

Ondav. Matiašovce O. Matiašovce Sv. Mikuláš, biskup

10.30

Tovarné Sv. Jozef

9.00

Osikov Osikov Sv. Michal, archanjel

9.00

Fričkovce Ružencová Panna Mária

7.30

Vaniškovce Sv. Imrich

10.30

Paňovce Paňovce Sv. Katarína Alexandrijská

8.00 alebo 9.15

Papín Papín Nanebovzatie Panny Márie

8.00, 10.30

Parchovany Parchovany Sv. Štefan Uhorský

10.30

Božčice Sv. Joachim a Anna

9.15

Pavlovce nad Uhom Pavlovce n/ Uhom Sv. Ján Krstiteľ

7.30, 11.00

Čierne Pole Nepoškvrnené Srdce P. Márie

10.00

Vysoká n/ Uhom Sedembolestná Panna Mária

8.45

Stretava alebo Stretavka

8.45

Pečovská Nová Ves Pečovská N. Ves Sv. Ondrej, apoštol

7.30, 9.15, 10.30

Milpoš P. M. Pomocnica kresťanov

9.00

Perín Perín Najsvätejšia Trojica

8.30 M, 10.30 S

Chym Sv. Štefan Uhorský

9.30

Petrovany Petrovany Sv. Peter a Pavol

8.00, 10.30

Záborské Nanebovzatie Panny Márie

9.15

Plaveč Plaveč Sv. Margita Antiochijská

8.00, 10.45

Kozelec Nanebovzatie Panny Márie

9.30

Plavnica Plavnica Sedembolestná Panna Mária

8.00, 10.30

Hromoš P. M. Pomocnica kresťanov

9.15

Plechotice Plechotice Najsvätejšia Trojica

9.30

Čeľovce Sv. Anna

8.00

Egreš Nanebovstúpenie Pána

11.00

Nový Ruskov Panna Mária Kráľovná

9.00

Ploské Ploské Sv. Michal, archanjel

10.30

Chrastné Nanebovzatie Panny Márie

9.00

Nová Polhora Kráľovná Pokoja

7.30

Podhorany Podhorany Sv. Alojz Gonzága

8.00

Chmeľovec Nanebovzatie Panny Márie

9.30

Šar. Trstená Kristus Kráľ

11.00

Poľov Poľov Sv. Michal, archanjel

11.00

Lorinčík Sv. Vavrinec

8.30

Pereš Najsvätejšia Trojica

9.30

Prešov – mesto Prešov – konkatedrála Sv. Mikuláš

5.45,6.30,7.45,

10.00,11.30,18.00

františkáni Sv. Jozef

8.00, 9.30, 11.00, 19.00

Kalvária

apríl – november: 16.00

Cemjata Sv. Donát

10.15

jezuiti Sv. Ignác z Loyoly

6.30, 11.00, 17.00

saleziáni Sv. Ján Bosco

7.30, 9.00, 11.00

Prešov – Sekčov Sekčov Kristus Kráľ

6.00, 7.00, 9.00, 11.00, 18.00

Šalgovík Sv. František Xaverský

9.00

Prešov – Sídl. III. Sídlisko III Kráľovná Pokoja

6.00, 7.15, 8.30,

10.00, 11.30, 18.00

Prešov – Solivar Solivar Najsvätejšia Trojica

7.30, 10.00, 11.30

Solivar – Opál

11.45

Šváby – Past. centrum Sv. František z Assisi

7.30, 18.00

Soľná Baňa Narodenie sv. Jána Krstiteľa

8.30

Haniska Najsvätejšia Trojica

8.45

Teriakovce Sv. Michal, archanjel

8.45

Ruská Nová Ves

10.00

Ptičie Ptičie Meno Panny Márie

10.30

Chlmec Sv. Mária Magdaléna

8.30

Pušovce Pušovce Narodenie Panny Márie

10.45

Čelovce Najsvätejšia Trojica

7.45

Proč Sedembolestná Panna Mária

9.15

Chmeľov Povýšenie sv. Kríža

7.45

Rad Rad Najsvätejšia Trojica

10.30

Bodrog – Sv. Mária Narodenie Panny Márie

9.15

Nová Vieska Meno Panny Márie

8.00

Svinice Nanebovzatie Panny Márie

sobota 17.00

Radatice Radatice – Radačov Sv. Martin z Tours

8.00

Radatice – Meretice Sv. Imrich

10.30

Bzenov Sv. Ondrej, apoštol

9.15

Radoma Radoma Ružencová Panna Mária

10.30

Okrúhle Sv. Martin z Tours

9.15

Šandal Nanebovzatie Panny Márie

8.00

Raslavice Raslavice Narodenie Panny Márie

8.00, 10.30

Sv. Mikuláš

sobota 17.30

Abrahámovce Sv. Anna

9.15

Lopúchov Ružencová Panna Mária

8.00

Tročany Sv. Štefan Uhorský

10.30

Ražňany Ražňany Sv. Demeter

8.00

Uzovské Pekľany Všetci svätí

9.30

Uzovský Šalgov Sv. Imrich

11.00

Remetské Hámre Remetské Hámre Najsvätejšia Trojica

10.30

Vyšná Rybnica

9.15

Kusín Sedembolestná Panna Mária

8.00

Richvald Richvald Sv. Bartolomej

7.30

Hervartov Najsvätejšie Srdce Ježišovo

9.00

Sv. František z Assisi

10.30

Šiba Sv. Kozma a Damián

10.30

Rozhanovce Rozhanovce Sedembolestná Panna Mária

8.00, 11.00

Beniakovce Najsvätejšie Srdce Ježišovo

9.30

Vajkovce Božie milosrdenstvo

9.30

Rožkovany Rožkovany Sv. Anton, opát

10.30

Červenica Sv. Martin z Tours

8.00

Jakubova Voľa Sv. Michal, archanjel

9.15

Ruská Ruská Povýšenie sv. Kríža

11.00

Kapuš. Kľačany Sv. Joachim a Anna

9.30

Maťov. Vojkovce Sv. Štefan Uhorský

9.30

Veľké Slemence Sv. Rodina

8.00

Ruskov Ruskov Meno Panny Márie

10.30

Ďurkov Narodenie Panny Márie

9.15

Olšovany Sv. Peter a Pavol

10.30

Vyšný Čaj Nanebovzatie Panny Márie

9.15

Sabinov Sabinov Mučenícka smrť sv. Jána Krstiteľa

so 18.30; 7.30 9.00 10.30 18.30

Orkucany Obetovanie Pána

10.30

Jakubovany Sv. Vavrinec

9.00

Sačurov Sačurov Najsvätejšie Srdce Ježišovo

10.30

Davidov Panna Mária Kráľovná

8.00

Dlhé Klčovo Najsvätejšia Trojica

9.15

Kamenná Poruba Sedembolestná Panna Mária

8.00

Vranov-Lomnica Nanebovstúpenie Pána

9.15

Sečovce Sečovce Nanebovzatie Panny Márie

8.00, 10.30, 18.00

Bačkov Sv. Anton Paduánsky

9.15

Dargov Najsvätejšie Srdce Ježišovo

9.15

Kravany Meno Panny Márie

10.30

Višňov Sv. Peter a Pavol

9.15

Sečovská Polianka Sečovská Polianka Najsvätejšia Trojica

8.30, 9.30

Stankovce

9.00

Sedlice Sedlice Premenenie Pána

8.00, 10.30

Suchá Dolina Sv. Cyril a Metod

9.15

Sedliská Sedliská – Podčičva Narodenie sv. Jána Krstiteľa

10.30

Povýšenie sv. Kríža

8.00

Majerovce Nanebovzatie Panny Márie

9.15

Senné Senné Návšteva Panny Márie

11.00

Jastrabie Najsvätejšie Srdce Ježišovo

8.00

Palín Nanebovstúpenie Pána

9.30

Zemplínska Široká

8.00

Seňa Seňa Sv. Peter a Pavol

9.00, 10.30

Belža Nanebovstúpenie Pána

8.00

Skrabské Skrabské Obetovanie Pána

11.00

Čierne n/Topľou Narodenie Panny Márie

8.30

Vyšný Žipov Meno Panny Márie

9.30

Slanec Slanec Sv. Štefan Uhorský

10.30

Nový Salaš Nanebovstúpenie Pána

9.00

Slančík Narodenie Panny Márie

8.00

Slanská Huta Nanebovzatie Panny Márie

sobota 18.00

Slan. N. Mesto Sv. Anna

sobota 17.00

Slivník Slivník Sv. Jozef, ženích Panny Márie

9.00

Kalša P. M. Pomocnica kresťanov

7.30

Kuzmice Najsvätejšie Srdce Ježišovo

10.30

Slovenská Kajňa Slovenská Kajňa Najsvätejšia Trojica

9.00

Benkovce Sv. Imrich

10.15

Kvakovce Duch Svätý

7.45

Snina Snina Nájdenie sv. Kríža

7.30, 9.00, 10.30, 18.00

Stakčín Sv. Pius X.

9.00

Snina – sídlisko I. Snina – sídl. Božie milosrdenstvo

8.00, 10.00

Sobrance Sobrance Sv. Vavrinec

7.30, 9.30

Sobranec. Kúpele Sv. Peter a Pavol

10.45

Ostrov Nanebovstúpenie Pána

8.00

Soľ Soľ Sv. Mikuláš

10.15

Hlinné Najsvätejšie Srdce Ježišovo

9.00

Jastrabie n/T Najsvätejšia Trojica

9.00

Komárany Sv. Michal, archanjel

10.15

Staré Staré Nanebovzatie Panny Márie

9.15

Krivošťany Sv. Ján Nepomucký

8.00

Oreské Sv. Jozef

10.30

Strážske Strážske Nanebovstúpenie Pána

8.00, 11.00

Brekov Sv. Michal, archanjel

9.15

Pusté Čemerné Sv. Košickí mučeníci

9.15

Streda nad Bodrogom Streda n/Bodrogom Karmelská Panna Mária

9.15, 11.00 M

Borša Nanebovzatie Panny Márie

8.00, 9.30 M

Zemplín

8.15 M

Klin nad Bodrogom Sv. Joachim a Anna

sobota 17.30 M

Viničky Sv. Jozef Robotník

8.15 M

Stropkov Stropkov Najsvätejšie Telo Pána

so 18.00; 8.00, 10.45, 18.00

Kláštorný kostol

sobota 17.00 6.30, 9.30

Baňa Povýšenie sv. Kríža

9.00

Chotča Božské Srdce Ježišovo

10.30

Svidník Svidník Najsvätejšie Srdce Ježišovo

8.00, 10.30, 18.00

Mestisko Narodenie Panny Márie

8.00

Svinia Svinia Narodenie Panny Márie

11.00

Kojatice Sv. Ondrej, apoštol

9.00

Lažany Sv. Imrich

9.00

Šarišské Lužianky Kaplnka – Sv. Peter a Pavol

10.00

Svinica Svinica Najsvätejšie Srdce Ježišovo

10.30

Nižná Kamenica Sv. Anna

9.15

Bidovce

8.00

Šarišské Dravce Šarišské Dravce Sv. Katarína Alexandrijska

7.30, 9.30

Krásna Lúka Sv. Martin z Tours

7.30, 9.00, 10.45

Poloma Najsvätejšia Trojica
Šarišské Michaľany Šarišské Michaľany Sv. Michal, archanjel

8.00 11.00

Ostrovany Sv. Kozma a Damián

9.30

Široké Široké Sv. Mikuláš

8.00, 10.30

Ťahanovce Ťahanovce Sv. Anna

8.00, 10.00

Terňa Terňa Sv. Katarína Alexandrijská

8.00

Babin Potok Sv. Alžbeta Uhorská

11.00

Malý Slivník Narodenie Panny Márie

9.30

Mošurov Sv. Anna

8.00

Veľký Slivník Nanebovzatie Panny Márie

9.30

Tibava Tibava Nanebovzatie Panny Márie

10.30

Choňkovce Najsvätejšie Srdce Ježišovo

10.30

Petrovce Sv. Anjeli strážcovia

9.15

Porúbka Ružencová Panna Mária

9.15

Vojnatina Povýšenie sv. Kríža

8.00

Topoľovka Topoľovka Nanebovzatie Panny Márie

10.30

Hudcovce Sv. Terézia z Lisieux

9.00

Závadka Sv. Cyril a Metod

7.30

Torysa Torysa Najsvätejšie Srdce Ježišovo

8.00, 10.30

Oľšov Sv. Šimon a Júda

9.15

Trebišov Trebišov Návšteva Panny Márie

7.30, 9.00, 10.30, 18.00

Z. Hradište Sv. Jozef, robotník

10.30

Trhovište Trhovište Sv. Ján Krstiteľ

10.30

Bánovce n/O Ružencová Panna Mária

10.30

Bracovce Duch Svätý

8.00

Lučkovce Nepoškvrnené Srdce P. Márie

8.00

Ložín Sv. Peter a Pavol

9.15

Moravany Sv. Štefan Uhorský

9.15

Trstené p. H. Trstené p. H. Sv. Anna

7.30 , 10.30

Skároš Ružencová Panna Mária

9.00

Tulčík Tulčík Sv. Šimon a Júda

7.30, 10.45

Demjata Narodenie sv. Jána Krstiteľa

8.45, 10.45

Turany nad Ond. Turany n/ Ondavou Sv. Anna

10.30

Nová Kelča Najsvätejšie Srdce Ježišovo

8.00

Vyšný Hrabovec Sv. Peter a Pavol

9.15

Úbrež Úbrež Sv. Štefan Uhorský

11.00

Fekišovce Narodenie Panny Márie

9.30

Veľké Revištia Nepoškvrnené Srdce P. Márie

8.00

Udavské Udavské Najsvätejšia Trojica

9.00

Veľopolie Návšteva Panny Márie

10.30

Valaliky Valaliky Všetci svätí

8.00, 10.30, 18.00* /*mimo 07/08

Geča Narodenie Panny Márie

9.15

Kokšov – Bakša Nepoškvrnené Srdce P. Márie

sobota 17.00; 9.15

Vechec Vechec Sv. Ján Nepomucký

10.30

Veľká Ida Veľká Ida Sv. Martin z Tours

10.00

Komárovce Nanebovstúpenie Pána

9.00

Veľká Lodina Veľká Lodina Všetci svätí

9.30

Malá Lodina Sv. Štefan Uhorský

10.30

Veľké Kapušany Veľké Kapušany Sv. Šimon a Júda

9.00, 10.30 M

Veľké Ozorovce Veľké Ozorovce Narodenie Panny Márie

9.15

Malé Ozorovce Sv. Mária Magdaléna

8.00

Zempl. Teplica Narodenie sv. Jána Krstiteľa

10.30

Veľké Trakany Veľké Trakany Narodenie Panny Márie

10.00

Biel Ružencová Panna Mária

8.30

Čierna n/Tisou Povýšenie sv. Kríža

11.30

Veľký Kamenec Veľký Kamenec Sv. Jozef, ženích Panny Márie

11.45

Somotor Muč. Smrť sv. Jána Krstiteľa

sobota 18.00

Strážne P. M. Pomocnica kresťanov

8.00

Veľký Šariš V. Šariš Sv. Jakub starší

8.00, 10.00

Gregorovce Narodenie Panny Márie

8.00

Kanaš Snežná Panna Mária

9.15

Medzany Všetci svätí

10.30

Vinné Vinné Sv. Anna

7.00, 10.00

Zbudza Sedembolestná Panna Mária

8.30

Víťaz Víťaz Sv. Jozef, robotník

7.30 10.30

Ovčie Sv. Barbora

9.00

Vojčice Vojčice Sedembolestná Panna Mária

9.15

Hriadky Najsvätejšia Trojica

8.00 alebo 10.30

Vranov n. T. – juh Vranov n/T. – Juh Sv. František z Assisi

8.00, 9.30, 11.00, 18.30

Na vŕšku Nepoškvrnené Srdce P. Márie

9.30

Vranov n.T.-sever Vranov n/T. – Sever Narodenie Panny Márie

6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 18.30

Nižný Kručov Premenenie Pána

9.30

Vranov-Čemerné Čemerné Sv. Anna

8.00, 10.00, 18.30

Vyšná Voľa Vyšná Voľa Sv. Terézia z Avily

10.30

Nižná Voľa Narodenie Panny Márie

9.00

Vyšný Hrušov Vyšný Hrušov Sv. Peter a Pavol

10.30

Adidovce Sv. Cyril a Metod

9.15

Rovné Narodenie Panny Márie

8.00

Vyšný Klátov Vyšný Klátov Najsvätejšia Trojica

10.30

Nižný Klátov Sv. Michal, archanjel

9.00

Záhradné Záhradné Sedembolestná Panna Mária

8.00, 10.00

Zalužice Zalužice Sv. Peter a Pavol

11.00

Čečehov Ružencová Panna Mária

9.30

Závadka Nanebovstúpenie Pána

8.00

Zborov Zborov Sv. Margita

7.30, 10.30, 14.45

Dlhá Lúka Sv. Anna

7.30, 10.30

Smilno Sv. Štefan Uhorský

9.00

Stebnícka Huta Meno Panny Márie

9.00

Zbudské Dlhé Zbudské Dlhé Sv. Štefan Uhorský

9.15

Hrabovec n/L Ružencová Panna Mária

8.00

Jabloň Najsvätejšie Srdce Ježišovo

10.30

Slovenské Krivé Sv. Joachim a Anna

sobota 18.00

Zemplínsky Branč Zemplínsky Branč Sv. Peter a Pavol

11.00

Hrčeľ P. M. Pomocnica kresťanov

9.45

Kysta Najsvätejšia Trojica

8.30

Novosad P. M. Matka ustavičnej pomoci

9.45

Zlatá Idka Zlatá Idka Všetci svätí

8.15

Žalobín Žalobín Sv. František z Assisi

9.15

Jasenovce Sv. Michal, archanjel

10.45

Malá Domaša Nanebovzatie Panny Márie

7.45

Poloma Najsvätejšie Srdce Ježišovo

10.45

Žbince Žbince Sv. Anna

11.00

Hatalov Nanebovzatie Panny Márie

8.00

Vrbnica Meno Panny Márie

9.30

Želmanovce Želmanovce Narodenie sv. Jána Krstiteľa

10.15

Kuková Nanebovstúpenie Pána

9.00

Župčany Župčany Nanebovzatie Panny Márie

8.00, 10.30

Malý Šariš Kristus Kráľ

sobota 17.30; 9.15

Vysvetlivky k bohoslužbám: L – latinsky M – maďarsky A – anglicky N – nemecky